علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی

علت خاموش و روشن شدن  تلویزیون سونی در تخصص هر شرکتی نمی باشد ما در نمایندگی سونی سال ها تلاش در این زمینه توانسته این این کار مهم را به صورت تخصصی و تجربه انجام دهیم.تعمیر خاموش روشن باید بتوان انجام داد چرا که این کار برای هرکس که خود را تعمیرکار اعلام میکنم نیست و باید تخصص وتجربه داشته باشد. ما این تخصص و تجربه را با تلاش مستمر به دست آورده ایم و در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

خاموشی و روشن مثل یک انسان می ماند به استراحت و مراقبت نیاز دارد اینطور باید بیان کرد که استراحت در زمان  ساعت مصرف تلویزیون نیم ساعت استراحت نیاز دارد تا عمر بیشتر داشته باشد و میزان استفاده مهمترین مسئله می باشد که باید در حد نرمال باشد اگز همیشه در حالت پویا استفاده شود مطمئنا عمر آن کمتر می شود.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی

خاموش و روشن تلویزیون سونی

خاموش و روشن تلویزیون سونی باید اول بدانیم بک لایت چیست و چه وظیفه ای در تلویزیون دارد.بک لایت همانطور که از اسمش لاتین آن پیداس به معنای نور زمینه می باشد.پس زمانی که ما می خواهیم تلویزیون نگاه کنیم نیاز به یک نور در پشت تلویزیون داریم تا صفحه را روشن کند و ما تصویر را ببینیم .

این نور زمینه در اخرین بخش تلویزیون قرار گرفته است که اول پنل تلویزیون و بعد دیفیوزر و بعد نور بک لایت می باشد که با تابش به صفحه باعث روشن روشن تصویر می شود.

این میزان نوری که برای روشن کردن تلویزیون قرار می گیرد به کیفیت تصویر نیز کمک می کند معمولا بک لایت تلوزیون سونی جز بهترین بک لایت ها می باشد که باعث کیفیت برتر این تلویزیون نسبت به بقیه تلویزیون ها می شود.

هزینه تعمیر خاموش و روشن تلویزیون سونی

اولین موردی که بعد از خرابی تلویزیون به ذهن کاربر می رسد هزینه عمیر می باشد.هزینه خاموش روشن تلویزیون سونی به صورت دقیق نمی شود بیان کرد ولی حدود قیمت را میتوان اعلام کرد. برای تخمین دقیق هزینه بعد از برسی کارشناس انوقت هزینه دقیق مشخص شده و به مشتری اعلام میگردد.

معمولا هزینه تعمیرات به مدل و سایز تلویزیون بستگی دارد و نوع قطعه مصرفی هم بی تاثیر در دستگاه نمی باشد استفاده از قطعات اصلی مطمئنا هزینه را بیشتر می نماید ولی اطمینان مشتری بیشتر می شود.

ما برای اینکه مشتریان بتوانند از حدود قیمت تعمیرات مطلع باشند قیمت را به جدولی در لیست قیمت تعمیرات خود اضافه کرده تا مشتری تا حدودی از هزینه باخبر باشد.

جدول قیمت تعمیر خاموش و روشن تلویزیون سونی

دلایل خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی

دلایل خاموش و روشن تلویزیون سونی به طور کلی به از این موارد می باشد.

خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی باید به طور کلی توضیح داد تا مشتریان بتوانند آن را متوجه شوند حال برای توضیح باید از خرابی بک لایت شروع کرد که در بسیاری از مدل ها باعث خاموش روشن شدن تلویزیون می شود.

 

انواع بک لایت تلویزیون سونی

تعمیر خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی

تعمیر بک لایت از جمله تعمیراتی می باشد در منزل قابل تعمیر است. حال که میتوان این کار را انجام داد نباید این به ذهن ما برسد که خود می توانیم این کار را انجام دهیم یا به هر تعمیرکاری بسپاریم چرا که بک لایت سونی جز موارد سخت در زمینه تعمیرات به حساب می آید و باید آن را به کسی که تخصص کامل و تجربه کافی دارد بسپاریم.