علت روشن نشدن تلویزیون سونی

علت روشن نشدن تلویزیون سونی در تخصص هر شرکتی نمی باشد ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی سال ها تلاش در این زمینه توانسته این این کار مهم را به صورت تخصصی و تجربه انجام دهیم.تعمیر روشن نشدن باید بتوان انجام داد چرا که این کار برای هرکس که خود را تعمیرکار اعلام میکنم نیست و باید تخصص وتجربه داشته باشد. ما این تخصص و تجربه را با تلاش مستمر به دست آورده ایم و در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

روشن نشدن تلویزیون مثل یک انسان می ماند به استراحت و مراقبت نیاز دارد اینطور باید بیان کرد که استراحت در زمان  ساعت مصرف تلویزیون نیم ساعت استراحت نیاز دارد تا عمر بیشتر داشته باشد و میزان استفاده مهمترین مسئله می باشد که باید در حد نرمال باشد اگز همیشه در حالت پویا استفاده شود مطمئنا عمر آن کمتر می شود.

علت روشن نشدن تلویزیون سونی

روشن نشدن تلویزیون سونی

روشن نشدن تلویزیون سونی باید اول بدانیم  چیست و چه وظیفه ای درست انجام نمی شود.روشن نشدن به بک لایت همانطور که از اسمش لاتین آن پیداس به معنای نور زمینه می باشد.پس زمانی که ما می خواهیم تلویزیون نگاه کنیم نیاز به یک نور در پشت تلویزیون داریم تا صفحه را روشن کند و ما تصویر را ببینیم .

این نور زمینه در اخرین بخش تلویزیون قرار گرفته است که اول پنل تلویزیون و بعد دیفیوزر و بعد نور بک لایت می باشد که با تابش به صفحه باعث روشن روشن تصویر می شود.

این میزان نوری که برای روشن کردن تلویزیون قرار می گیرد به کیفیت تصویر نیز کمک می کند معمولا بک لایت تلوزیون سونی جز بهترین بک لایت ها می باشد که باعث کیفیت برتر این تلویزیون نسبت به بقیه تلویزیون ها می شود.

هزینه تعمیر روشن نشدن تلویزیون سونی

اولین موردی که بعد از خرابی تلویزیون به ذهن کاربر می رسد هزینه عمیر می باشد.هزینه روشن نشدن تلویزیون سونی به صورت دقیق نمی شود بیان کرد ولی حدود قیمت را میتوان اعلام کرد. برای تخمین دقیق هزینه بعد از برسی کارشناس انوقت هزینه دقیق مشخص شده و به مشتری اعلام میگردد.

معمولا هزینه تعمیرات به مدل و سایز تلویزیون بستگی دارد و نوع قطعه مصرفی هم بی تاثیر در دستگاه نمی باشد استفاده از قطعات اصلی مطمئنا هزینه را بیشتر می نماید ولی اطمینان مشتری بیشتر می شود.

ما برای اینکه مشتریان بتوانند از حدود قیمت تعمیرات مطلع باشند قیمت را به جدولی در لیست قیمت تعمیرات خود اضافه کرده تا مشتری تا حدودی از هزینه باخبر باشد.

دلایل روشن نشدن تلویزیون سونی

دلایل روشن نشدن تلویزیون سونی به طور کلی به از این موارد می باشد.

روشن نشدن تلویزیون سونی باید به طور کلی توضیح داد تا مشتریان بتوانند آن را متوجه شوند حال برای توضیح باید از خرابی بک لایت شروع کرد که در بسیاری از مدل ها باعث خاموش روشن شدن تلویزیون می شود.

 

انواع بک لایت تلویزیون سونی

تعمیر روشن نشدن تلویزیون سونی

روشن نشدن تلویزیون سونی می تواند به مین برد بک لایت و برد پاور مربوط باشد هر کدام درست عمل نکنند تلویزیون روشن نمی شود.

تعمیر بک لایت از جمله تعمیراتی می باشد در منزل قابل تعمیر است. حال که میتوان این کار را انجام داد نباید این به ذهن ما برسد که خود می توانیم این کار را انجام دهیم یا به هر تعمیرکاری بسپاریم چرا که بک لایت سونی جز موارد سخت در زمینه تعمیرات به حساب می آید و باید آن را به کسی که تخصص کامل و تجربه کافی دارد بسپاریم.

تعمیر تلویزیون سونی
علت شش چشمک زدن تلویزیون سونی
علت پنج چشمک زدن تلویزیون سونی
علت 3 بار چشمک زدن تلویزیون سونی