علت پنج چشمک زدن تلویزیون سونی

برای بسیاری از کاربران تلویزیون سونی این سوال پیش می آید چرا زمانی که تلویزیون سونی دچار مشکل می شود تلویزیون خاموش شده و شروع به چشمک زدن می کند باید به این موضوع اشاره کنیم در تعمیر تلویزیون سونی مجزا از بقیه تلویزیون ها می باشد .

تلویزیون سونی به علت داشتن سیستمی که شاید با آن آشنا باشید که در دستگاه های پیرینتر هم به کار برده شده است به نام سلف دیاگ که باعث قطه شدن تلویزیون و چشمک زده چراغ قرمز پاور می شود.

حال به تعداد چشمکی که دستگاه می زند می شود تا حدودی ایراد را تشخیص داد البته تعدا چشمک در مدل ها ممکن است ایرادی متفاوت باشد .پس از این رو زمانی که این اتفاق می افتد باید با نمایندگی سونی تماس گرفته و لا آنها در مورد ایراد صحبت نمود.

خیلی از کاربران برایشان پیش آمده تلویزیون علت پنج چمشک زدن تلویزیون سونی می زند این تعداد مربوط به بک لایت تلویزیون می باشد که خود این چشمک زدن به صورت شش مرتبه باید به مدل تلویزیون توجه داشت و بعد با قطعیت به آن نظر داد.

علت پنج چشمک زدن تلویزیون سونی

پنج چشمک زدن تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی برای مشتریان باعث نگرانی می شود که چطور مرکز مورد اطمینان در قبال این موضوع پیدا کنیم و کار تعمیرات را به آن بسپاریم ما در شرکت آریان سرویس سال ها تجربه در زمینه تعمیرات تلویزیون سونی با اطمینان خاطر عرض می کنیم جای هیچ نگرانی بابات این موضوع نیست و ما کاملا دقیق و درشت کار برای شما انجام می دهیم.

نمایندگی سونی سابقه قوی و چندین ساله در زمینه تعمیرات دارا می باشد و رضایت مشتری برایمان اهمیت بسیار بالایی دارد. متخصصان شرکت آریان سرویس با استفاده از تجهیزات پیشرفته و همچینین تامین قطعات مستقیم از شرکت های سونی در سایر کشورها بسیار دقیق کار شما را انجام خواهند داد.

در صورت خرابی تلویزیون سونی شما مس توانید از خدمات متنوع ما بهرمند شوید و با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اختیار شما قرار گیرند.

متخصصان ما در این زمینه سال ها اموزش و تجربه کسب کرده اند و به همین خاطر مشتریان با خیالی آسوده کار را به بسپارند.

 

خرابی پنج چشمک زدن تلویزیون سونی

یکی از دغدغه های اصلی امروزه کاربران تلویزیون سونی این شده که چرا تیکان تلویزیون دچار مشکل می شود و این موضوع به صورت گسترده در کاربران سونی بوجود آمده که پنج چشمک قرمز در تلویزیون سونی مربوط به تیکان می باشد.

بله درست است که این تعداد چشمک مربوط به تیکان یا پنل می باشد اما خود بک لایت چندین بخش مجزا دارد که باعث 5بار چشمک قرمز می شود.

خرابی برد تیکان باعث این مشکل می شود تلویزیون 5 چشمک قرمز بزند حال این به این صورت نیست که حتما خرابی از برد تیکان باشد چون در بعضی مواقع وقتی برد آدرس و پنل خراب شود پنج چشمک قرمز می زند.

برخی دیگر از مدل ها در بخش پاور دچار مشکل می شوند و اختلال در ولتاژ این مدل ها باز باعث زدن پنج چشمک قرمز می شود مثلا در مدل kdl48w650d که بسیاری از مشتریان بنا به خرابی تیکان می دهند اما اینطور نیست برد تغذیه خراب شده و پنج بار چشمک می زند.

در مدلkdl 50w800c تلویزیون روشن شده و لحظاتی کار می کند و خاموش شده و شروع یه زدن پنج چشمک قرمز می کند این مدل با این توضیحات مشخص است که تیکان تلویزیون خراب شده و باید تعویض شود.

 

تعمیر تلویزیون سونی
علت شش چشمک زدن تلویزیون سونی
علت 3 بار چشمک زدن تلویزیون سونی
علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی