علت 2بار چشمک زدن تلویزیون سونی

برای بسیاری از کاربران تلویزیون سونی این سوال پیش می آید چرا زمانی که تلویزیون سونی دچار مشکل می شود تلویزیون خاموش شده و شروع به چشمک زدن می کند باید به این موضوع اشاره کنیم در تعمیر تلویزیون سونی مجزا از بقیه تلویزیون ها می باشد .

تلویزیون سونی به علت داشتن سیستمی که شاید با آن آشنا باشید که در دستگاه های پیرینتر هم به کار برده شده است به نام سلف دیاگ که باعث قطه شدن تلویزیون و چشمک زده چراغ قرمز پاور می شود.

حال به تعداد چشمکی که دستگاه می زند می شود تا حدودی ایراد را تشخیص داد البته تعدا چشمک در مدل ها ممکن است ایرادی متفاوت باشد .پس از این رو زمانی که این اتفاق می افتد باید با نمایندگی سونی تماس گرفته و لا آنها در مورد ایراد صحبت نمود.

خیلی از کاربران برایشان پیش آمده تلویزیون علت 2بار چمشک زدن تلویزیون سونی می زند این تعداد مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که خود این چشمک زدن به صورت 2 مرتبه باید به مدل تلویزیون توجه داشت و بعد با قطعیت به آن نظر داد.

علت 2 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

2 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی برای مشتریان باعث نگرانی می شود که چطور مرکز مورد اطمینان در قبال این موضوع پیدا کنیم و کار تعمیرات را به آن بسپاریم ما در شرکت آریان سرویس سال ها تجربه در زمینه تعمیرات تلویزیون سونی با اطمینان خاطر عرض می کنیم جای هیچ نگرانی بابات این موضوع نیست و ما کاملا دقیق و درشت کار برای شما انجام می دهیم.

نمایندگی سونی سابقه قوی و چندین ساله در زمینه تعمیرات دارا می باشد و رضایت مشتری برایمان اهمیت بسیار بالایی دارد. متخصصان شرکت آریان سرویس با استفاده از تجهیزات پیشرفته و همچینین تامین قطعات مستقیم از شرکت های سونی در سایر کشورها بسیار دقیق کار شما را انجام خواهند داد.

در صورت خرابی تلویزیون سونی شما مس توانید از خدمات متنوع ما بهرمند شوید و با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اختیار شما قرار گیرند.

متخصصان ما در این زمینه سال ها اموزش و تجربه کسب کرده اند و به همین خاطر مشتریان با خیالی آسوده کار را به بسپارند.

 

خرابی 2 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

یکی از دغدغه های اصلی امروزه کاربران تلویزیون سونی این شده که چرا برد پاور تلویزیون دچار مشکل می شود و این موضوع به صورت گسترده در کاربران سونی بوجود آمده که 2 چشمک قرمز در تلویزیون سونی مربوط به برد پاور می باشد.

بله درست است که این تعداد چشمک مربوط به برد پاور می باشد اما خود مین برد چندین بخش مجزا دارد که باعث 2بار چشمک قرمز می شود.

خرابی برد مین باعث این مشکل می شود تلویزیون 2بار چشمک قرمز بزند حال این به این صورت نیست که حتما خرابی از برد مین باشد چون در بعضی مواقع وقتی برد اینورتر  خراب شود 2بار چشمک قرمز می زند.

برخی دیگر از مدل ها در بخش برنامه دچار مشکل می شوند و اختلال در ولتاژ این مدل ها باز باعث زدن 2بار چشمک قرمز می شود مثلا در مدل kdl48w650d که بسیاری از مشتریان بنا به خرابی برد پاور می دهند اما اینطور نیست برد مجزا از مین که ارتباط بین پاور مین لیجاد می کند باعث می شود  2 بار چشمک می زند.

در مدلklv46cx520 تلویزیون روشن شده و لحظاتی کار می کند و خاموش شده و شروع یه زدن 2بار چشمک قرمز می کند این مدل با این توضیحات مشخص است که  برد پاور تلویزیون خراب شده و باید تعویض شود.