علت 3بار چشمک زدن تلویزیون سونی

برای بسیاری از کاربران تلویزیون سونی این سوال پیش می آید چرا زمانی که تلویزیون سونی دچار مشکل می شود تلویزیون خاموش شده و شروع به چشمک زدن می کند باید به این موضوع اشاره کنیم در تعمیر تلویزیون سونی مجزا از بقیه تلویزیون ها می باشد .

تلویزیون سونی به علت داشتن سیستمی که شاید با آن آشنا باشید که در دستگاه های پیرینتر هم به کار برده شده است به نام سلف دیاگ که باعث قطه شدن تلویزیون و چشمک زده چراغ قرمز پاور می شود.

حال به تعداد چشمکی که دستگاه می زند می شود تا حدودی ایراد را تشخیص داد البته تعدا چشمک در مدل ها ممکن است ایرادی متفاوت باشد .پس از این رو زمانی که این اتفاق می افتد باید با نمایندگی سونی تماس گرفته و لا آنها در مورد ایراد صحبت نمود.

خیلی از کاربران برایشان پیش آمده تلویزیون علت 3بار چمشک زدن تلویزیون سونی می زند این تعداد مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که خود این چشمک زدن به صورت 3 مرتبه باید به مدل تلویزیون توجه داشت و بعد با قطعیت به آن نظر داد.

علت 3 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

فهرست مطالب

تعمیر تلویزیون سونی در نمایندگی سونی

تعمیر تلویزیون سونی برای مشتریان باعث نگرانی می شود که چطور مرکز مورد اطمینان در قبال این موضوع پیدا کنیم و کار تعمیرات را به آن بسپاریم ما در شرکت آریان سرویس سال ها تجربه در زمینه تعمیرات تلویزیون سونی با اطمینان خاطر عرض می کنیم جای هیچ نگرانی بابات این موضوع نیست و ما کاملا دقیق و درشت کار برای شما انجام می دهیم.

نمایندگی سونی سابقه قوی و چندین ساله در زمینه تعمیرات دارا می باشد و رضایت مشتری برایمان اهمیت بسیار بالایی دارد. متخصصان شرکت آریان سرویس با استفاده از تجهیزات پیشرفته و همچینین تامین قطعات مستقیم از شرکت های سونی در سایر کشورها بسیار دقیق کار شما را انجام خواهند داد.

در صورت خرابی تلویزیون سونی شما مس توانید از خدمات متنوع ما بهرمند شوید و با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اختیار شما قرار گیرند.

متخصصان ما در این زمینه سال ها اموزش و تجربه کسب کرده اند و به همین خاطر مشتریان با خیالی آسوده کار را به بسپارند.

 

خرابی 3بار چشمک زدن تلویزیون سونی

یکی از دغدغه های اصلی امروزه کاربران تلویزیون سونی این شده که چرا مین برد تلویزیون دچار مشکل می شود و این موضوع به صورت گسترده در کاربران سونی بوجود آمده که 3 چشمک قرمز در تلویزیون سونی مربوط به مین برد می باشد.

بله درست است که این تعداد چشمک مربوط به مین برد می باشد اما خود مین برد چندین بخش مجزا دارد که باعث 3بار چشمک قرمز می شود.

خرابی برد مین باعث این مشکل می شود تلویزیون 3 چشمک قرمز بزند حال این به این صورت نیست که حتما خرابی از برد مین باشد چون در بعضی مواقع وقتی برد سی پی یو و hdmi خراب شود 3بار چشمک قرمز می زند.

برخی دیگر از مدل ها در بخش برنامه دچار مشکل می شوند و اختلال در ولتاژ این مدل ها باز باعث زدن 3بار چشمک قرمز می شود مثلا در مدل kdl48w650d که بسیاری از مشتریان بنا به خرابی مین برد می دهند اما اینطور نیست برد مجزا از مین که ارتباط بین پاور مین لیجاد می کند باعث می شود  3 بار چشمک می زند.

در مدلkdl 50w800c تلویزیون روشن شده و لحظاتی کار می کند و خاموش شده و شروع یه زدن 3بار چشمک قرمز می کند این مدل با این توضیحات مشخص است که مین برد تلویزیون خراب شده و باید تعویض شود.