نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا

نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا در خدمت مشتریان در جهت تعمیرات دستگاه اسنوا می باشد .مارک اسنوا سال هاست در زمینه تولید تلویزیون فعالیت می کند پس از این رو خدمات پس از فروش آن نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. ما سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیرات تلویزیون را داریم و بهترین سرویس را به مشتری ارائه خواهیم کرد.

تعمیر تلویزیون اسنوا کاری بسیار قدیمی در شرکت آریان سرویس می باشد و چندین دهه تجربه تعمیرات در این مارک ما را به بهترین شرایط تعمیرات رسانده و خدمات بهینه به مشتریان عرضه می کنیم.

شماره تماس نمایندگی اسنوا 

نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا

تعمیر تلویزیون اسنوا امروز یک مسئله مهم برای مشتریان به حساب می آید زیرا این مارک به علت فروش بالا نیاز مشتریان را به تعمیرات زیاد کرده پس باید خدمات این تلویزیون را جدی بگیریم و بتوان خدمات بی نظیر به مشتریان ارئه کرد.

تعمیر تلویزیون اسنوا در هر کدام از لوازم را باید با متخصص آن سپرد باید به فردی خبره بسپاریم و از این قضیه بدون اینکه نگران باشیم لنجلم شود زیرا که اگر تعمیرکار تخصص کافی نداشته باشد مشتری را با مشکل بیشت مواجه خواهد کرد.

کارشناسان ما در شرکت آریان سرویس تعمیرات در تهران و شهرستان های تهران را به خوبی تحت پوشش خود قرار داده اند و دغدغه تعمیرات را برای همشریان بر طرف نموده اند.

ما استفاده از قطعات اصلی شرکت اسنوا را در اختیار داریم و تنها از برند اسنوا که شرکت سازنده آنان را تولید کرده استفاده کرده و با ضمانت کتبی 6 ماهه تا 1 ساله را به مشتریان ارائه می دهیم.

کافیست با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان تعمیرات شما انجام شود.

تماس با ما

برای انجام خدمات اسنوا خود با شرکت نمایندگی اسنوا تماس گرفته و ثبت در خوات تعمیر نمایید .
کاربران ما در خواست شما را ثبت کرده و در اولین زمان ممکن اقدام خواهند نمود.

اعزام سرویس کار

پس از ثبت درخواست شما مشتریان شرکت آریان سرویس با سپردن به بهترین متخصصین خود اقدام به اعزام سرویس کار به منزل شما مینماید.

گارانتی کتبی

همیشه برای اطمینان به مشتریان عزیز کانتی کتبی نمایندگی اسنوا تقدیم مشتریان می شود.
تمامی سرویس های انجام شده 6ماه تا 1 سال شامل گارانتی می باشند.

رضایت مشتری

شرکت آریان سرویس در بخش نمایندگی اسنوا جلب رضایت مشتری را مهمترین امر تعمیرات دانسته و عقیده مشتری احترام گذاشته و عمل می کند.

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل در خدمت مشتریان می باشد از مزیت های تعمیرات در منزل اولین مورد آن به علت مشکل در جابجایی تلویزیون می باشد زیرا تلویزیون های جدید بزرگ و صفحه بسیار حساسی دارند و با کوچکترین فشار تلویزیون دچار شکستگی می شود پس از این رو تعمیر در منزل توانسته کمکی شایان به مشتریان دهد.

شرکت آریان سرویس از چندین سال قبل به تعمیرات درون منزل روی آورده و این سرویس را به مشتریان پیشنهاد داده تا بتوانند تصمیم درست در زمینه تعمیرات بگیرند.

مهمترین موضوع در این سرویس این می باشد که اغلب مشتریان میخواهند بدانند که کدام قطعه خراب می باشد و چه نوع قطعه و جنسی در تلویزیون آن ها به کار می رود و اطمینان از استفاده از قطعات ارجینال داشته باشند.

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل

سرویس تعمیر تلویزیون اسنوا (snowa)

سرویس ویژه که در شرکت آریان ارائه می شود در زمان تماس مشتریان اعزام سریع تعمیرکار در محل برای تعمیرات و تشخیص سریع ایراد تلویزیون و سرعت مناسب در تعمیر و استفاده از قطعات اصلی در تلویزیون می باشد.

در این حال سرویس کار های ما با استفاده از دور های آموزشی تعمیر تلویزین اسنوا تمامی موارد بالا را هم علمی و هم تجربی به دست آورده اند تا خواسته مشتریان را به نحوه احسنت انجام دهند و بدون کوچکترین مشکلی کار را به اتمام برسانند.

شرکت آریان با در اختیار گذاشتن تجهیزات پیشرفته و به روز خدمات سرویس به متخصصین خود تلویزیون های جدید اسنوا را تعمیر کرده و بدون اسراد تحویل مشتری می دهند.

تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران

تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران برای مشتریان خدمات بسیاری ارائه می دهد مهم است قبل از انتخاب مرکز خدمات از اعتبار و مجوز های لازم آنها اطمینان حاصل کنید. استفاده از وبسایت مناسب می تواند به شما کمک کند تا تعمیر تلویزیون اسنوا خود برنامه ریزی کنید.

تماس با نمایندگی اسنوا می توانید به مراجعه به سایت شرکت آریان سرویس اطلاعات تماس را به دست بیاورید. 02122362456

تعمیر تلویزیون اسنوا در تهران

هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا

هزینه تعمیرات را باید به صورت دقیق برسی کرد زیرا به این سادگی نمیتوان راجب هزینه صحبت کرد. خب حال باید توجه داشت هزینه به نوع مدل تلویزیون و خرابی آن متغییر می باشد چون هرچه سایز تلویزیون بیشتر شود هزینه تعمیرات آن نیز بیشتر می شود و بازهم چه خرابی در آن ایجاد شده باعث کمتر یا بیشتر شدن قیمت می شود پس نتیجه میگیریم قسمت دقیق را بعد از بررسی کارشناس از تلویزیون مشتری متوجه هزینه دقیق آن می شویم.

نوع قطعه مصرفی در تلویزیون که اصلی باشد یا اینکه به خواسته مشتری جنس معمولی تری در تلویزیون قرار بگیرید هم در قیمت تاثیر مهمی دارد.

قیمت تقریبی تعمیر نسبت به نرخ اتحادیه تعمیرکارن به شرح زیر می باشد…

مراحل تعمیر تلویزیون اسنوا

1)نحوه تعمیر تلویزیون که در منزل تعمیر می شود یا نیاز به انتاق به شرکت می باشد.

2)مدت زمانی نیاز است برای تعمیر تلویزیون شما در محل یا شرکت.

3)قطعات که باید استفاده شود کاملا اصلی و تولیدات شرکت اسنوا می باشند.

4)هزینه دقیق بعد از بررسی کارشناس به مشتری اعلام می گردد.

6)هماهنگی  زمان تحویل گرفتن کار و تحویل دادن تلویزیون مشتری.

مراحل تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون اسنوا در محل

شرکت آریان سرویس خدمات در محل برای مشتریان ارائه کرده تا جلب رضایت مشتری را بیشتر به دست آورده و بتواند جایگاه شرکت را در بین کاربران بیش از پیش بیشتر نموده و برند خود را به همگان معرفی نماید.

امروز برند تعمیرات را ما با افتخار به دست آورده و خدمات زیادی را در محل به مخاطب خود نمایان کرده ایم و مشتریان اعتماد به ما نموده و از این خدمات بهرمند می شوند اولویت اول ما همیشه در رضایت مشتری بوده و هست.

برای تعمیر تلویزیون خود در محل کافیست راه های ارتباطی شرکت ما تماس یا ثبت در خواست آنلاین انجام دهید تا تکنسین در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و در محل شما حاضر شود.

تعمیر تلویزیون LCD اسنوا

تلویزیون های نسل قدیم که صفحه کوچک و وزن سنگینی داشتن با وجود آمدن تلویزیون lcd باعث بزرگتر شدن صفحه و سبک تر شدن تلویزیون شد.

تعمیر تلویزین ال سی دی خود تخصص لازم را نیاز دارد زیرا قطعات بیشتری بسبت به مدل های به روز شده دارد از این جمله تعمیرات برد پاور اهمیت زیادی در ال سی دارد زیرا وظیفه زیادی را بر عهده دارد.

با در نظر گرفتن شرکت آریان سرویس جهت تعمیرات دستگاه اطمینان بیشتری را جهت تعمیر ال سی خود می توانید داشته باشید و به درستش کار شما انجام شود.تماس با ما 02144241182

lcd تشکیل شده  از پنل برد مین برد پاور . برداینورتر و درنهایت برد تیکان که هرکدام وظیفه خود را انجام می دهند و باعث اجرای درست تلویزیون می شود و کاربر از آن بهره مند می شود.

تعمیر تلویزیون LED اسنوا

تلویزیون های led تکنولوژی جدیدتری نسبت به lcd دارد و باعث بازهم بزرگتر شدن تلویزیون شد استفاده از پنل های 3d و 4k  در این نسل از تلویزیون به بازار روانه شده. باز شاهد تحول جدید در نسل لیکوید شاهد هستیم که صفحه نازکتر و کیفیت پیکسل بیشتر شده تا اینچ تلویزیون بزرگتر شود.

هرچه تعداد پیکسل در صفحه لیکوید بیشتر شود به همین خاطر توانسته اند 4k را به بازار معرفی کنند.

تعمیر ال ای دی اسنوا که پیشرو در تولیدات تلویزیون می باشد باید تخصصی کافی را دارا بود اولین تلویزین 3d , 4k از تولیدات شرکت اسنوا می باشد.

در تکنولوژی ال ای دی از همان ای ای دی استفاده شده است و همین باعث شده کیفیت نور بیشتر شود و به روشنایی در تصویر کمک بیشتر کند و تصویر هم واضح تر و هم با کیفیت تر پخش شود.

 

معایب مشکلات تلویزیون اسنوا

در این بخش می خواهیم به مشکلات یا معایب تلویزیون اسنوا بپردازیم باید از اینجا شروع کنیم که یکی از مشکلات تلویزیون اسنوا اندروید نبودن تلویزیون می باشد زیرا کاربران به طور معمول استفاده از گوشی های اندروید به این نوع نرم افزار عادت کرده و تلویزیون اسنوا نرم افزار مخصوص خود را که WOS می باشد داراست و اکثرا کار با این برنامه را بلد نیستن.

از دیگر معایب تلویزیون اسنوا می توان ضعف در بک لایت تلویزیون اسنوا اشاره کرد که تلویزیون دچار از بین رفتن تصویر می شود یا در اکثر مواقع رنگ تلویزیون به صورت آبی یا بنفش در می آید و مشتریان را نگران می کند.

مشکلات تلویزیون اسنوا می توان به چسبی بودن بعضی مدل ها در پنل اشاره کرد که ر زمان خرابی بک لایت مشتری را با نگرانی در تعمیر متوجه می نماید.

معایب و مشکلات تلویزیون

سرویس پس از فروش تلویزیون اسنوا

یکی از مهمترین ویژگی تلویزیون اسنوا سرویس در زمان خرابی تلویزیون توسط نمایندگی اسنوا می باشد که بدون اتلاف وقت و در سریع ترین زمان خدمات را به مشتری ارائه می دهد.

حال این خدمات باید مورد قبول مشتری باشند پس می توان سرویس برای تلویزیون اسنوا را از بهترین برند ها در کشور ما به حساب آورد هم از کیفیت تلویزیون و هم خدمات پس از فروش آن.

سرویس در زمان خرابی برای مشتریان از اهمیت بالایی برخودار است زیرا امروزه TV از وسائل مهم انسان بشمار می آید که بسیار وابسته به آن شده است و همیشه در دسترس باشد.

علت چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون اسنوا

تلویزیون اسنوا خیلی مواقع چراغ پاور چشمک میزند ولی تلویزیون روشن نمی شود در این حالت می توان معایب متعددی را برسی کرد. اولین موردی که باید مورد برسی قرار بگیرد پاور تلویزیون می باشد وقتی ولتاژ به درستی به مین برد نرسد این حالت اتفاق می افتد بیشتر این زمان خازن یا ترانزیستور در برد پاور دچار مشکل شده است.

از دیگر مشکل چراغ پاور چشمک میزند می توان به برد مین اشاره کرد معمولا این حالت در مین برد به cpu ارتباط دارد و این مشکل به تایم مصرف مین برد به پایان رسیده است و برای این مشکل باید cpu ریبال شود برای این کار نیاز به دستگاه bga می باشد . این دستگاه سی پی یو را برداشته و توسط تکنسین پایه پذاری می شود و دوباره بروی مین قرار می دهد.

از مشکلات دیگر چشمک زدن به اتصال بک لایت باید اشاره زمانی این اتفاق می افتد ولتاژ در بک لایت چرخش پیدا نمی کند و تلویزیون را به حالت چشمک زدن در می آورد.

تلویزیون اسنوا از برد های بسیار با کیفیت استفاده شده است به همین خاطر در زمان تعمیرات مقاوم بوده و دوباره مثل قبل کار می کند و بازهی خوبی را ارائه می دهد.

تلویزیون اسنوا در حالت استند بای می باشد

این حالت استند بای بیشتر مواقع به مین برد مرتبط می شود زمانی که تلویزیون برنامه ایپیرام یا نند آن پریده باشد تلویزیون به حالت استند بای در می آید حال برای رفع این مشکل باید برنامه دوباره زده شود برای این کار استفاده از دستگاه پراگمر می باشد که ای سی از مین برد بلنده کرد و پایه پذاری کرد و برنامه را به صورت کامل بروی آن ریخت زیرا کوچکترین کمبودی در برنامه نیز باعث استند بای شدن تلویزیون می شود و سپس بروی مین برد قرار داد.

موارد دیگری نسز باعث می شود تلویزیون به حالت استند بای برو که سوختن برد پاور نیز باعث این موضوع می شود زمانی که 5ولت مین از پاور به سمت مین برو تلویزیون چراغ پاور آن روشن می شود ولی بقیه ولتاژ ها به مین نرسیده پس تلویزیون به حالت استند بای در می آید.

مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا

شرکت آریان مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا بسیار خدمات متنوع ارائه کرده و همیشه توانسته خواسته مشتریان را به طور کامل بر آورده کند.این بروز بودن در زمینه تعمیرات یکی از افتخارات شرکت به حساب می آید .برای اینکه بتوانیم این مسائل را به درستی تحلیل کنیم سال ها زحمت در تعمیرات کشیده و صبر به کار برده ایم.

از بهترین کارهای این سال ها برگزاری دوره های آموزشی علمی و عملی برای تعمیرکاران شرکت نمایندگی اسنوا متخصصین ما را قوی در خدمات تعمیر رسانده و رضایت مشتریان در بدست آورده .

شایسته است همیشه برای مشتریان قطعات اصلی شرکت اسنوا استفاده شود تا کاربران از کار انجام شده رضایت کامل برخودار باشند و همیشه در ذهن آنان برای جذب مشتری باشد.

از مهمترین مزیت شرکت آریان داشتن شعبه در تمام استان تهران می باشد و همه ی مشتریان می تواندد از خدمات شرکت بهره مند شوند.

 

عیب یابی تلویزیون اسنوا

عیب یابی تلویزیون اسنوا نیاز به تجربه بالایی دارد چرا که اگر اشتباه تشخیص داده شود ممکن است مشکل را بیشتر کند پس باید توجه کرد در انتخاب تکنسین و شرکت مورد نظ بسیار دقت کرد.

مراحل عیب یابی در تلویزیون اسنوا را باید زمانی شروع کرد که قبل از باز کردن تمام قسمت های آن را برسی کرد که بتوان متوجه خرابی در کدام قسمت می باشد چرا که این مورد خود باعث حرکت درست در تعمیرات به حساب می آید 

تکنسین که تجربه خوبی در تعمیرات دارد همیشه این راه در پیش می گیرد.

به طور مثال خرابی در قسمت بک لایت را باید اول به اینکه تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد توجه کرد و بعد با نور به صفحه تاباند و توجه کرد آیا تصویر هست یا خیر این خود یه نوع از متوجه شدن در عیب تلویزیون می باشد.

 

عیب یابی تلویزیون اسنوا

سوالات متداول

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل قابل تعمیر می باشد و مشتریان می توانند با شرکت ما تماس حاصل نمایند.

زمانی که تصویر تلویزیون شما به صورت آبی در می آید باید کارشناس آن را برسی کند که به بک لایت مربوط می شود یا اینکه با پنل مرتبط است.

تعمیر بک لایت تلویزیون در منزل قابل تعمیر می باشد و با ضمانت کتبی شرکت انجام می شود.