نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در شرکت آریان در زمینه دستگاه سونی با سابقه و تجربه کافی می باشد. با بیش از دو دهه در زمینه تعمیر تلویزیون سونی آماده ارائه تعمیرات تلویزیون در منزل و با قیمتی کاملا منصفانه خدمات شمارا انجام دهد.

تسلط کامل متخصصین ما در زمینه ساخت تلویزیون سونی و تعمیرات آن به صورت پیشرفته و استفاده از بروزترین امکانات می باشد از این رو مشتریان میتواندد با خیالی آسوده این تعمیرات را به شرکت آریان سرویس بسپارند.

ما توانسته ایم در نمایندگی سونی برا جلب رضایت مشتری همیشه آپدیت و به روز باشیم تا مشتری با اعتماد کامل تعمیرات تلویزیون سونی خود را به ما بسپارد.

تعمیر تلویزیون سونی

 

تعمیر تلویزیون سونی در شرکت آریان سرویس کاری بسیار دقیق می باشد.ما در این شرکت در این زمینه همیشه به صورت قوی و تخصصی کار را پیش برده ایم.

یکی از بهترین سرویس های ما تسریع در تعمیر و قیمت مناسب ما در تعمیر تلویزیون سونی می باشد.

همیشه خود را در جایگاه مشتری قردادیم تا بتوانیم همان طور که مشتری علاقه به کار درست تلویزیون خود هست انجام دهیم تا رضایت کامل به دست بیاید.

تعمیرات تلویزیون sony را اول از ایراد دقیق دستگاه برسی می کنیم تا زمانی ایراد مشخص نشده باشد کار تعمیرات شروع نخواهیم کرد.

بهرحال تشخیص درست ایراد دستگاه خود مهم ترین مسئله تعمیرات می باشد که اشتباه در این موضوع هزینه اضافی برای مشتری خواهد آورد.

تعمیر تلویزیون سونی

تماس با ما

برای انجام خدمات سونی خود با شرکت نمایندگی سونی تماس گرفته و ثبت در خوات تعمیر نمایید .
کاربران ما در خواست شما را ثبت کرده و در اولین زمان ممکن اقدام خواهند نمود.

اعزام سرویس کار

پس از ثبت درخواست شما مشتریان شرکت آریان سرویس با سپردن به بهترین متخصصین خود اقدام به اعزام سرویس کار به منزل شما مینماید.

گارانتی کتبی

همیشه برای اطمینان به مشتریان عزیز کانتی کتبی نمایندگی سونی تقدیم مشتریان می شود.
تمامی سرویس های انجام شده 6ماه تا 1 سال شامل گارانتی می باشند.

رضایت مشتری

شرکت آریان سرویس در بخش نمایندگی سونی جلب رضایت مشتری را مهمترین امر تعمیرات دانسته و عقیده مشتری احترام گذاشته و عمل می کند.

تعمیر تلویزیون سونی در منزل

تعمیر تلویزیون سونی در منزل توسط شرکت آریان سرویس این مهم فراهم شده است و توانسته سرویس در منزل انجام شود.حال زمانی که دستگاه سونی شما خراب می شود مسئله مهمی به ذهن شما می رسد که چگونه برای تعمیر آن را حمل کرده و به نزدیک ترین مرکز تعمیر تلویزیون سونی برسانیم .نمایندگی سونی  این مشکل را برای شما حل کرده است.

با اعزام سرویسکار متخصص و مجرب در محل شما خدمات را انجام داده و بدون کوچکترین اشکال تجویل مشتری می دهد.

شرکت آریان خوشبختانه از اولین شرکت های تعمیرات تلویزیون سونی می باد که تعمیر تلویزیون سونی در منزل را ارائه داد.

تعمیر تلویزیون سونی در منزل

نمایندگی تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون سونی در شرکت آریان سرویس سال ها در زمینه تعمیرات زحمت کشیده و بهره کافی در این زمینه را برده است.حال بعد از سالها تلاش در قسمت نمایندگی تلویزیون سونی براویا تعمیرات را برای مشتریان به نحو احسنت انجام می دهند.

شرکت تعمیرات آریان برای دستگاه سونی گارانتی معتبر 6 ماه تا 1 ساله معین نموده به دلیل رضایت مشتریان از کادر تعمیرات آریان.

 

نمایندگی تلویزیون سونی

خدمات تعمیر تلویزیون سونی

همانطور که ما نسبت به برند سونی همیشه به عنوان برندی خوب و کمترین خرابی داشته و این در ذهن ما همیشه بوجود آنده است .در کنار خوبی تلویزیون سونی می توان تعمیر تلویزیون سونی به چند مورد معایب و مشکلات تلویزیون سونی اشاره کرد.

خوشبختانه برند سونی بین برند های تلویزیون از کمترین خرابی و معایب برخوردار می باشد.

تلویزیون سونی از مین برد بسیار پیشرفته ای برخودار می باشد حال ارائه خدمات زیاد این دستگاه بعضی مواقع با پریدن برنامه مواجه می شود که باید ای سی برنامه دشتگاه عوض شود.

شرکت آریان سرویس خدمات تعمیر ال ای دی و ال سی دی سونی و بهم ریختن تصویر و نداشتن تصویر را انجام می دهد.

نمایندگی تلویزیون سونی براویا

نمایندگی تلویزیون سونی براویا در بخش تعمیرات تلویزیون ارئه خدمات نوین تعمیر تلویزیون سونی را انجام می دهد.اگر به دنبال این هستید کار شما به بهترین نحو انجام شود شرکت آریان سرویس در بخش نمایندگی سونی این کار را برای شما انجام می دهند.

تجربه متخصصین ما نسبت به دانش روز کاملا آپدیت شده می باشد و تعمیرات تلویزیون سونی LED و LCD را با به روزترین امکانات دنیا انجام خواهیم داد.

تمای خدمات تعمیرات در نمایندگی تلویزیون سونی براویا توسط گارانتی معتبر شرکت آریان سرویس ارائه می شود.

در بخش تجهیزات نمایندگی سونی تعمیرات تلویزیون از پیشرفته ترین ابزار و دستگاه استفاده می شود تا بتوان بسیاری از مشکلات کاربران را حل کرد.

تعمیر تلویزیون سونی نیاز به تجربه بالا و تخصص دقیق است به همین خاطر باید دقت داشت تعمیرات دستگاه خود را به کجا و چه شرکتی می سپاریم. 

شماره نمایندگی سونی 02122362456 تماس حاصل نمایید.

تعمیر انواع مدل های تلویزیون سونی

نمایندگی سونی تعمیرات انواع مدل های تلویزیون سونی از  جمله lcd و led 4k و Qled را انجام می دهند.

با این امر تمامی نگرانی شما را از بین برده ایم و شما هر نوع تلویزیون دارید می توانید با شرکت ما درمیان بگذارید و به صورت کاملا درست تحویل بگیرید.

عیب یابی تخصصی تلویزیون سونی

عیب یابی در تلویزیون سونی از مهمترین مسائل این دستگاه می باشد.ما در نمایندگی سونی با استفاده از دستگاه rt809h این کار را ساده تر کرده ایم.

با این دستگاه می شود ایرادات برنامه را حل کرد و ایراد را به راحتی متوجه شد.

 

✔ شرکت آریان سرویس بخش نمایندگی سونی بیش از دو دهه تجربه تعمیرات تلویزیون سونی را دارد.

✔ نمایندگی مجاز سونی ارائه خدمات تعمیر را برای شما انجام می دهد.

✔ تعمیر در منزل و محل و تعیین وقت توسط شما.

✔ تعمیر تلویزیون در سریع ترین زمان و ضمانت معتبر شرکت.

✔ گارنتی 6 ماه تا 1 ساله کتبی ارائه به مشتری.

✔ اعزام سرویسکار مجرب برای شما و ارائه خدمات با کیفیت.

خدمات شرکت آریان سرویس

خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در محل

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

بک لایت تخصصی بسیار زیاد لازم دارد برای تعمیر که ما به جرات می توانیم بگوییم این کار را به بهترین نحو انجام خواهیم داد. بک لایت به معنای آن توجه کنیم همان نور زمینه معنا می شود. لایه اول تلویزیون پنل می باشد و لایه دوم دیفیوزر تلویزیون قرار دارد و لایه سوم همان بک لایت می باشد که نور را می تاباند تا توسط دیفیوزر تنظیم و به پنل بتابد تا تصویر را نمایان کند.

با توضیحاتی که بالا داده شده متوجه شدیم باید پنل باز شود و دیفیوزر بلند شود تا به بک لایت تلویزیون برسیم .

مهارت زیادی برای این کار نیاز است پس زمانی که بک لایت تلویزیون دچار مش کل می شود باید با نمایتدگی سونی تماس بگیریم تا با خیالی راحت کاررا با آنان بسپاریم.

خرابی بک لایت باعث اختلای گوناگون در تصویر تلویزیون می شود.

این مشکلات معمولا خود را به صورت تاریکی در قسمتی از تصویر یا نصف تصویر می شود یا در بعضی مواقع تلویزیون سونی قطع می شود و شش چراغ قرمز می زند.

تعمیر پنل تلویزیون سونی

پنل تلویزیون سونی خوشبختانه بسیار قوی و پردازش مناسبی دارد .زمانی پنل به مشکل میخورد باید درجه اول ایراد از کدا قسمت به مشکل خورده را پیدا کرد اگر این کار انجام نشود ممکن است ایراد دیگری نیز به آن اضافه شود پس کاری بسیار تخصصی می باشد.شرکت آریان سرویس تجربه زیادی در تعمیر پنل دارد.

بیشترین ایراد مربوط به آبخوردگی تلویزیون است که به صورت های متفاوت خود را نشان می دهد وقتی این اتفاق می افتد باید فلت آب خورده را پیدا کرد و آن را تعویض کرد .

تعویض پنل هزینه ای بسیار بالا دارد پس مقرون به صرفه نیست آن را تعویض کرد بهترین راه برای آن تعمیر پنل می باشد.

متاسفانه تعمیر پنل در منزل قابل تعمیر نمی باشد به این دلیل که دستگاه باندینگ بسیار بزرگ و سنگین می باشد و باید حتما به شرکت منتقل شود.

در موقع دیگر پنل ممکن است دچار سوختگی پیسکل در داخل شود که این زمان نیاز به تعمیر با لیزر دارد و باید دقیق از داخل برسی شود.

تعمیر مین برد سونی

مین برد تلویزیون سونی جز مین های بسیار پیشرفته و پرکابرد می باشد که وظیفه برقرای کامل تلویزیون با تمامی قطعات را برعهده دارد.

مین برد قطعات متفاوتی تشکیل شده که کار پردازش را انجام می دهد این قطعات از سی پی یو و ایسی نند و اجزای تصویر و صدا را تشکیل می دهد که همه این ها به cpu متصل می شوند و پردازش انجام می شود.

یکی از ایرادات بوجود آمده در مین برد توسط کابل hdmi بوجود می آید که جنس غیر اصلی باعث سوختگی در مین برد می شود.

برای این موضوع بهتر از هر 6 ماه کابل hdmi تعویض شود تا اطمینان بیشتر حاصل شود.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی سال ها ست در زمینه تعمیر مین برد سونی ارائه خدمات می کند و تجربه کافی در این زمینه را دارا می باشد.

تعمیر برد پاور سونی

تعمیر برد پاور تلویزیون سونی جز یکی از راحترین تعمیرات در تلویزیون می باشد به دلیل اینکه تلویزیون سونی بخ شهای متفاوت در این برد به کار برده است تا بتوان ایراد مریوط را در جایگاه مشخص خود به دست آورد.

برد پاور اجزای متفاوتی دارد از جمله خروجی بک لایت و خروجی مین که هر کدام ولتاژ قسمت دیگر را تامین می کند .

تلویزیون های جدید برد پاور بسیار پیرفته شده و از حالت اینورتر جدا شده و این قسمت را ندارد به همین خاطر مصرف برق را به شدت قابل توجهی کاهش داده است .

برد پاور برای اینکه عمر بیشتری داشته باشد باید تلویزیون را شب موقع خواب از برق کشید چون همین داخل برق بودن باعث فرسودگی برد پاور می شود .

دلایلی که شرکت آریان تعمیر تلویزیون سونی انتخاب کنیم؟

✔ استفاده از کادری مجبرب و آموزش دیده که بتوانند در حد پیشرفت و به روز شدن تلویزیون های جدید سونی قابل اعتماد باشند و اعتبار شرکت لطمه نزنند.

✔ متخصصان ما دو ره های آموزشی تعمیرات سونی را به صورت علمی و عملی پشت سر گذاشته اند و بعد از گرفتن تایید اتحادیه شروع به کار می کنند.

✔اولین چیزی که بعد از خراب شدن تلویزیون سونی شما به ذهن شما می رسد به کجا مراجعه کنیم ما این مشکل را حل کرده و برای تعمیر به محل شما مراجعه می کنیم و مشکل را برای شما حل می کنیم.

✔ خدمات تعمیرات ما در اسرع وقت و 24 ساعته پشتیبانی و حتی روزهای تعطیل قابل ارائه می باشد و شما می توانید با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیر تلویزیون سونی

هزینه تعمیرات سونی بستگی به مدل و سایز تلویزیون دارد و تمامی این موارد باز بعد از ارسال تکنسین و تشخیص ایراد متوان هزینه را تخمین زد.

حال که تکنسین ایراد را تشیخص داد باید به قطعه که خراب هست توجه کرد که چه جنسی و کیفیت آن نگاه کرد در شرکت ما فقط از قطعات ارجینال استفاده می شود تا بدون کوچیکترین ریسکی تلویزیون احیا شود و مشتری رضایت کامل را داشته باشد.

در بعضی مواقع دیده می شود مشتری اقدام به باز کردن تلویزیون می کند که اصلا کار منتطقی نیست چون تلویزیون سونی بسیار حساس و پیچیده می باشد و قیمت تلویزیون بالاس پس بهتر این است از این کار دوری کنید.

حل مشکلات تلویزیون نمایندگی سونی

✔تعمیر مین برد سونی

✔تعمیر برد پاور سونی

✔تعمیر پنل سونی

✔رفع خطای شش چشمک

✔رفع خطای 3چشمک

✔رفع خطای 2 چشمک

✔رفع خطای 5چشمک

خدمات شرکت آریان سرویس

✔تعویض فلت پنل با دستگاه باندینگ

✔تعویض ای سی نند با دستگاه rt809h

✔لیزر خط عمودی و افقی با دستگاه لیزر

✔تعویض کامل بک لایت 

✔تعویض دیفیوزر سوخته یا محو شده

✔رفع خطوط دفتری

✔آپدیت اندروید تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی در تهران

تعمیرات در شهر تهران برای رفاه حال مشتریان می باشد به علت بزرگی شهر و ترافیک سنگین و حمل نقل در شهر این امکان را فراهم نموده ایم تا در منزل تعمیرات انجام شود از جمله محل های تهران که خدمات ارئه می شود.

تعمیر تلویزیون سونی در تهران برای مشتریان عزیز بسیار اهمیت بالایی دارد به این صورت که عزیزان تهرانی تلویزیون های گران قیمت استفاده میکنن حساس به متخصص بود شخص کارشناس می باشد.

شمال تهران زعفرانیه ولنجک پاسداران مجیدیه آجودانیه قلهک شهرک محلاتی بوار اترش دیباجی و قسمت های دیگر .

غرب تهران سعادت آباد شهرک غرب جنت آباد ستارخان چیتگر شاهین شمالی گیشا .

شرق تهران تهران پارس پیروزی پل چوبی اتولان محلاتی نبرد بلوار ابوذر .

جنوب تهران افسریه شهرری نازی آباد یافت آباد کهریزک باقر شهر .

تعمیر آب خوردگی تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون آب خورده که اصطلاح به کار رفته در این اردا می باشد چون هر مایع دیگر از جمله شیشه پاک کن هر مایع دیگر به صفحه خورده این اختلال را ایجاد می کند. زمانی که تلویزیون آب میخورد به اشکال متفاوت خود را نشان می دهد و این اشکال به میزان مایع پاشیده شده بر روی صفحه و رسیدن به فلت تلویزیون فرق میکند.

زمانی که آب کم باشد ممکن است یک فلت را درگیر کند و تلویزیون در همان قست دچار مشکل می شود یا خطوط عمدی می افتد یا اینکه تصویر در آن بخش سیاه می شود و حتی ممکن است تصویر باشد و یک هاله بروی آن ایجاد شود.

در زمان آب خوردن تلویزیون سریع تلویزیون را باید خاموش کرد تا این خرابی بیشتر نشود و تا زمانی آب خشک مش ود حداقل 72 ساعت نیاز می باشد تا کامل خش شود.

تعمیر خرابی تلویزیون آب خورده سونی

سوالات متداول

تعمیرات در منزل خود به نحوی یک تخصص مهم به حساب می آید چرا که این کار نیاز به تجربه کافی و اعتماد به نفس بالا نیاز دارد که تعمیرکار در محل مشتری بتواند کار را به نحوه احسنت انجام دهد و ما توانسته ایم با تعمیرکاران با سابقه این مهم را انجام دهیم.

هزینه تعمیرات در بخش تلویزیون سونی به چندین مورد بستگی دارد از جمله مدل و سال ساخت تلویزیون و ایراد تلویزیون و سایز تلویزیون باعث تعیین قیمت تعمیرات می شود و شما برای استعلام قیمت میتوانید با شماره نمایندگی سونی 02122362456 تماس بگیرید.

تعمیر بک لایت سونی بسیار کار پیچیده ای می باشد و اکثر شرکت ها سعی در تعمیر در کارگاه را دارند اما ما در نمایندگی سونی این قول را به شما می دهیم که حت تلویزیون های سایز 65 و 75 را در منزل تعمیر کنیم.

یکی از بهترین خدمات ارائه شده در نمایندگی سونی ضمانت 6 ماه و 1 سال کتبی و معتبر شرکت تقدیم مشتریان می شود.

ایراد پرتکرار تلویزیون سونی خاموش روشن شایع می باشد که این ایراد معمولا به بک لایت تلویزیون مربوط می شود.

هزینه تعمیر تلویزیون سونی در سایز 65 اینچ برای نمونه می توان 4 میلیون تومان در نظر گرفت.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی
علت شش چشمک زدن تلویزیون سونی
هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سونی
علت پنج چشمک زدن تلویزیون سونی